2.Pranamasana—maldininko padėtis. Rankas lenkite per alkūnes lyg maldai. Akcentuokite Vakaro ir Nakties būsenas.
3.Hasta Uttanasana — į viršų pakeltų rankų padėtis. Rankas kelkite į viršų atsilošdami atgal. Akcentuokite Ryto ir Dienos būsenas.
4.Padahastasana — kojų ir rankų padėtis. Lenkitės į priekį, kol pirštų galiukais sieksite grindis. Akcentuokite Vakaro ir Nakties būsenas
5.Ašva Sančalanasana – raitelio padėtis. Rankų delnus padėkite ant grindų pečių plotyje, kairę koją stumkite atgal, o dešinė sulenkta ir priglausta lieka prie dešinės rankos vidinės pusės. Akcentuokite Ryto ir Dienos būsenas.
6.Dandasana – pagalio padėtis. Dešinę koją stumkite atgal prie kairės kojos, pėdas suglauskite, nugara išlenkta, dubuo pakeltas, lyg norėtumėte stumti grindis nuo savęs. Akcentuokite Vakaro ir Nakties būsenas.
7.Aštanga namaskara — aštuonių atramų padėtis. Nuleiskite kelius ant grindų, po to krūtinę ir smakrą. Akcentuokite Ryto ir Dienos būsenas.
8.Bhudžangasana — kobros padėtis. Galvą kelkite į viršų ir atsiloškite atgal. Akcentuokite Ryto ir Dienos būsenas.
9.Parvatasana – kalno padėtis. Galvą leiskite ant grindų dubenį keldami į viršų, stovėkite ant kojų pirštų (galima daryti pilnu padu). Ši padėtis primena apverstą V raidę. Akcentuokite Vakaro ir Nakties būsenas.
10.Ašva Sančalanasana – raitelio padėtis.. Akcentuokite Ryto ir Dienos būsenas.
11.Padahastasana — kojų ir rankų padėtis. Pristatykite kairę koją prie dešinės kojos, kad pėdos būtų suglaustos, kojas ištieskite, dubenį pakelkite į viršų, galvą nuleiskite žemyn, rankų pirštų galiukais lieskite grindis. Akcentuokite Vakaro ir Nakties būsenas.
12.Hasta Uttanasana — į viršų pakeltų rankų padėtis. Rankas kelkite į viršų atsilošdami atgal. Akcentuokite Ryto ir Dienos būsenas.
13.Pranamasan—maldininko padėtis. Akcentuokite Vakaro ir Nakties būsenas.
14.Tadasana — stataus kalno padėtis. Akcentuokite Rytmečio ir Dienos būsenas.